O nás - PlenTea

PlenTea je internetový obchod, ktorý Vám prináša kvalitné a čerstvé čaje a kávy z celého sveta. Hľadáte kvalitný celolistový čaj z najstarších čajovníkov na svete? Hľadáte čerstvo namletú plantážnu kávu od popredných pestovateľov? Alebo originálny a hlavne praktický darček, ktorým potešíte svojich blízkych?

Potom ste na správnej adrese www.plentea.sk.

Ponúkame široký sortiment vysoko kvalitných čajov a kávy z každého kúta sveta. Na trh chceme priniesť osobný prístup k nakupovaniu a uvedomujeme si, že každá šálka čaju alebo kávy má potenciál zlepšiť Váš deň.

PlenTea logo

Na rozdiel od iných, nás v PlenTea čaje a kávy bavia a veľmi radi Vám poradíme pri ich výbere, zabalíme Vám ich a odporučíme Vám alternatívy postupov pri ich príprave. Na našej stránke nájdete najnovšie trendy čajovej a kávovej kultúry doplnené o široký
sortiment užitočného príslušenstva.

Keďže sme už nejakú tú čajovú / kávovú šálku vypili, neváhajte ani sekundu nás kontaktovať so svojimi dotazmi a postrehmi – veľmi
radi si ich prečítame a odpovieme.

Prajeme pekný deň,
Váš osobný sklad všetkého čo patrí k dobrej šálke čaju a kávy

PlenTea


Povedali o nás

Stránka PlenTea.sk ma zaujala hneď na prvý pohľad. Hoci neobľubujem čaje, farebnosť a ponuka čajov a káv od výmyslu sveta mi nedovolila odísť bez nákupu aspoň jedného čaju. Ak k tomu pridám ešte nádhernú stránku, príjemný prístup zamestnancov a vysokú kvalitu doručeného čaju môžem zodpovedne prehlásiť internetový obchod spoločnosti PlenTea za unikát na slovenskom trhu.

napíšte nám váš názor
ďakujeme

Andrej Hoffman